Oferta pracy

Junior Paid Social Specialist

Posbistro Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Na Zjeździe 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Czym będziesz się u nas zajmował/a?

  • współtworzeniem oraz zarządzaniem i optymalizacją kampanii płatnych Paid Ads na każdym etapie i w różnych kanałach m.in. Meta, FB, Instagram, Google itp.

  • promowaniem nowych treści na grupach w SM,

  • tworzeniem baz potencjalnych klientów,

  • zadaniami z zakresu outbound marketingu

  • monitorowaniem i raportowaniem efektywności prowadzonych działań,

  • współtworzeniem nowych projektów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz rozwijać umiejętności w obszarze PPC,

  • posiadasz doświadczenie w pracy z Meta Ads i/lub Google Ads i wiesz co to Bounce Rate, CTR, Quality Score

  • potrafisz wnikliwie analizować dane i znasz narzędzia jak np. Google Analytics,

  • śledzisz najnowsze trendy w social mediach, chłoniesz inspiracje i lubisz samodzielnie rozwijać swoje umiejętności,

  • jesteś osobą odpowiedzialną i potrafisz dobrze zaplanować swoją pracę,

  • masz wykształcenie wyższe,

  • sprawnie obsługujesz Google Docs/Sheets,

  • posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w branży e-commerce

  • doświadczenie w pracy z HubSpot

To oferujemy

  • pełne wdrożenie oraz niezbędne narzędzia pracy

  • ścieżkę kariery umożliwiającą stały rozwój

  • pracę w trybie hybrydowym (home office/biuro)

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wyników

  • nowoczesne biuro przy Placu Bohaterów Getta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

O nas

POSbistro to lider na rynku mobilnego oprogramowania POS na tablety dla gastronomii oraz aplikacji dodatkowych dla właścicieli lokali, kierowców dostarczających posiłki oraz klientów końcowych restauracji. Pomagamy restauratorom niezawodnie zarządzać własnym biznesem, kontrolować go, zwiększać sprzedaż oraz optymalizować procesy.

Przewiń do profilu firmy