Logo Pracuj.pl

Junior Paid Social Specialist

eobuwie.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem ekosystemu reklamowego Facebook (Facebook, Instagram, Messenger, Audience Network) oraz innych platform social media;
  • Przygotowywanie wycen i rekomendacji kampanii;
  • Przygotowanie i implementacja kampanii;
  • Monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami;
  • Przedstawianie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Pół roku doświadczenia w prowadzeniu działań reklamowych w ekosystemie Facebook po stronie agencji lub inhouse;
  • Analityczne zacięcie;
  • Podstawowa znajomość Excela;
  • Podstawowa znajomość Menedżera Reklam;
  • Podstawowa znajomość Google Analytics;
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi reklamowych platform: Tik Tok, Pinterest, Twitter, Snapchat.

To oferujemy

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży;
  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną;
  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl i CCC,
  • Program poleceń dla pracowników;
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u;
  • Pracę z mnóstwem ciekawych ludzi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Junior Paid Social Specialist, Warszawa