Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Partner Account Manager (EMEA)

WEBCON Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Babinskiego 69, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Babinskiego 69

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie istniejących partnerów zagranicznych

  • aktywny udział w prezentacjach produktowych oraz wstępnej analizie wymagań klienta

  • identyfikowanie i pozyskiwanie nowych partnerów

  • nawiązywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

  • realizacja celów związanych z rozwojem sieci partnerskiej

Nasze wymagania

  • chcesz pracować i rozwijać się w obszarze sprzedaży i sprzedaży technicznej w branży IT

  • chcesz mieć realny udział w postępującej ekspansji firmy na rynki europejskie

  • chcesz pracować z oprogramowaniem, które kochają klienci i zdobywa uznanie klientów oraz niezależnych ekspertów na całym świecie

  • chcesz pracować w zespole ludzi, którzy rozumieją, co znaczy ‘team work’, chętnie dzielą się wiedzą i zapewniają wsparcie

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • zainteresowanie rynkiem IT, oprogramowaniem

  • chęć zdobywania wiedzy zarówno biznesowej jak i technicznej

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną i profesjonalną komunikację w piśmie i mowie (C1)

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowę o pracę oraz możliwość rozwoju

  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę

  • doświadczenie w pracy z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi z regionu EMEA

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie nastawionej na międzynarodową ekspansję

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

WEBCON jest liderem rynku w zakresie oprogramowania klasy low-code do automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi. Współpracujemy z liderami branżowymi takimi jak Siemens Finance, Link4, Societe Generale, Tauron, Energa, LPP, OTCF, CCC, Media Markt, TERG, Raben, Grupa Nowy Styl, Man, Barlinek, Pratt & Whitney, CEDC, Fakro, Budimex, czy Warbud. Działamy bezpośrednio i przez sieć partnerów w Polsce, regionie DACH, UK, i Ameryce Północnej. Nasze biura znajdują się w Krakowie i Seattle.

Przewiń do profilu firmy