Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Devire

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie list płac, a także prowadzenie dokumentacji płacowej

  • Udział w realizacji polityki wynagrodzeń spółki

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

  • Analizowanie trendów rynkowych, a także wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie wynagrodzeń

  • Obsługa benefitów pozapłacowych

  • Sporządzanie różnego rodzaju raportów i analiz dotyczących kosztów pracy, a także aktywny udział w ocenie efektywności systemu wynagrodzeń

  • Obsługa programu Płatnik

  • Nadzór nad procesami zajęć komorniczych oraz innych potrąceń

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PEFRON,

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego (B1)

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze

  • Dokładność, sumienność, rzetelność

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Ryczałt za dojazdy

  • Pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie wypoczynku

  • Elastyczne godziny pracy

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy