Oferta pracy

Junior Payroll Specialist

Devire

8 00011 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego międzynardowego klienta z branży FMCG, zajmującego się produkcją oraz promocją dóbr konsumpcyjnych, m.in. artykułów gospodarstwa domowego, leków, jak również środków higieny osobistej, poszukujemy osoby na stanowisko Payroll Specialist.

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z lokalnymi zespołami w kraju, aby zapewnić dokładne i terminowe dostarczanie listy płac na dany rynek

  • analiza wariancji, kontrola płac w celu dokładnego generowania pasków wypłat

  • dostarczanie ekspertyzy w kwestiach płacowych

  • zarządzanie raportami płacowymi dla poszczególnych rynków

  • zarządzanie kalendarzami płatności na rok obrotowy

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami i interesariuszami (zewnętrznymi dostawcami, organami rządowymi)

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka hiszpańskiego/portugalskiego/niemieckiego/duńskiego na poziomie min.B2

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2

  • ogólna znajomość i rozumienie payrollu, płac, paska płacowego

  • doświadczenie w obszarze payrollu/ pre-payrollu/HR/księgowości

  • mile widziane doświadczenie w pracy na zgranicznym rynku

  • silna orientacja na obsługę klienta

  • dobra znajomość MS Excel

Pracodawca oferuje

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę lunchową

  • Kartę Multisport

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Bonus świąteczny

  • Elastyczne godziny pracy

  • Hybrydowy model pracy

  • Umowę o pracę

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy