Oferta pracy

Junior Performance Manager

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kampaniami online performance we współpracy z zewnętrznymi agencjami

  • Odpowiedzialność za cały proces planowania kampanii - przygotowanie strategii i media planów, bieżąca optymalizacja, raportowanie wyników, zarządzanie powierzonym budżetem

  • Wsparcie koncepcyjne i opiniowanie kreacji pod działania performance

  • Definiowanie KPI i monitorowanie efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków oraz tworzenie i prezentacja rekomendacji biznesowych

  • Stworzenie standardów raportowania i tworzenia dashboardów we współpracy z analitykiem mediów i zewnętrznymi agencjami

  • Bezpośrednia współpraca przy realizowanych projektach z klientem wewnętrznym

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze planowania i zakupu mediów online (doświadczenie w obszarze e-commerce oraz aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość w praktyce wskaźników mediowych i zagadnień związanych z optymalizacją kampanii online

  • Doświadczenie w optymalizacji konwersji oraz testach A/B

  • Znajomość trendów i narzędzi w obszarze digital (Facebook Ads, DoubleClick, Google Analytics, Appsflyer, Salesforce)

  • Predyspozycje do pracy z liczbami, interpretacja danych, wyciąganie trafnych wniosków oraz ich prezentacja do szerszego grona odbiorców

  • Znajomość Microsoft Office w szczególności Excel i Power Point

  • Asertywność, pewność siebie, dojrzałość biznesowa i otwartość na nowe wyzwania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata