Oferta pracy

Junior Performance Specialist

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oraz optymalizacja kampanii reklamowych, głównie w Google Ads, ale także Facebook Ads i innych kanałach, nie tylko na rynku w Polsce

  • bieżąca analiza efektywności kampanii

  • przygotowanie rekomendacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz

  • optymalizowanie wskaźnika konwersji w działaniach reklamowych firmy i szukanie nowych kanałów

  • współpraca z innymi działami oraz agencjami marketingowymi

  • kontrola kosztów realizowanych projektów

  • stałe podnoszenie swoich kompetencji pod okiem specjalistów:)

Nasze wymagania

  • znajomość panelu reklamowego Google Ads

  • elastyczne podejście do realizowanych projektów

  • chęć nauki nowych narzędzi/kanałów m.in. TikTok, Snapchat, Apple Search Ads, YouTube Ads, Pinterest

  • rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i samodzielność

  • proaktywność i kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics)

  • znajomość panelu reklamowego Facebook Ads

  • znajomość innego języka

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy

  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 10-15)

  • Pracę w młodym, zgranym zespole, który zawsze sobie pomaga

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (nie tylko w Polsce!)

  • Startupową kulturę pracy i odpoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy