Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Pharma Brand Manager

NAOS

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie z Pharma Brand Manager strategii komunikacji B2B2C

  • Przygotowywanie z Pharma Brand Manager kampanii realizowanych w aptekach

  • Opracowywanie contentu do komunikacji na bazie wytycznych z centrali

  • Opieka nad wybranymi gamami produktowymi z portfolio marki Bioderma

  • Cykliczne raportowanie performance’u powierzonych w odpowiedzialność gam produktowych oraz monitoring działań konkurencji

  • Przygotowywanie założeń i szczegółowych briefów do tworzenia POSM

  • Współpraca z działem Digital & E-Com przy egzekucji strategii komunikacji w aptekach internetowych

  • Analiza rynku aptecznego i research rozwiązań z zakresu POSM i trade

  • Współpraca z wykonawcami, drukarniami itp.

  • Analiza potrzeb farmaceutów i research insight’ów

  • Współpraca z innymi sub-departamentami działu marketingu Medical / Consumer przy planowaniu kampanii, wprowadzaniu innowacji oraz promocji istniejących produktów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki Bioderma poprzez bezpośredni kontakt z farmaceutami, m.in. wizyty w POS

  • Pozostałe działania zgodnie z wytycznymi przełożonego

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu na podobnym stanowisku, preferowana branża beauty, OTC, fashion

  • Doświadczenie w komunikacji B2B, B2C

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Pozytywne podejście do pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na komunikację z centralą oraz tłumaczenia materiałów

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Mile widziana znajomość rynku dermokosmetyków / kosmetyków

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie + premie kwartalne

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Miłą atmosferę i kulturę pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w ciekawych projektach

  • Udział w wewnętrznych szkoleniach

NAOS

NAOS Poland jest liderem na rynku dermokosmetyków, zapewniającym kompleksowe rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. W swoim portfolio posiada dwie marki: Bioderma i Esthederm Institut aktywnie działając nie tylko na problemy skóry ale także opóźniając procesy starzenia się skóry.

Przewiń do profilu firmy