Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PHP Developer (Backend, Symfony/Laravel)

INNOVATION SOFTWARE sp. z o.o.

umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwijanie ciekawych aplikacji dla naszych Klientów,

  • współpraca z innymi Developerami w ramach małych Zespołów,

  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych,

  • udział w krótkich spotkaniach Zespołowych,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej projektu wraz z Zespołem,

  • przestrzeganie zasad SOLID, KISS, DRY,

  • wsparcie w przeprowadzaniu code review.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?:

- podstawowej znajomości PHP 7.X,

- podstawowej znajomości baz danych (głównie MySQL),

- podstawowej znajomości frameworka Symfony ,

- podstawowej znajomości git,

- otwartości na nowe rozwiązania, tematy, z którymi nie miało się wcześniej doświadczenia,

- odpowiedzialności za powierzone zadania, sumienności, uczciwości i dbałości o szczegóły,

- biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane są (chętnie Cię ich nauczymy):

- podstawowa/teoretyczna znajomość metodyki TDD,

- podstawowa/teoretyczna znajomość dockera,

- wiedza na temat Agile’owego podejścia do realizacji projektów,

- umiejętność komunikacji z API innych systemów,

- znajomość innych framework’ów MVC.

To oferujemy

Zapewniamy:

- pracę w 100% zdalną, w godzinach dostosowanych do Twojego rytmu dnia,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- stabilność zatrudnienia i jasne zasady współpracy,

- budżet szkoleniowy,

- zorganizowany plan rozwoju jako programista,

- lekcje języka angielskiego,

- brak ciśnienia w realizacji zadań - oczekujemy jakości i organizujemy na to odpowiedni czas,

- możliwość łatwej i szybkiej komunikacji z każdym członkiem Zespołu

- przeprowadzanie code review i nakierowywanie na najlepsze praktyki programistyczne

- ograniczoną komunikację z Klientami - możesz skupić się głównie na programowaniu,

- możliwość awansu na stanowisko Regular PHP Developera wraz ze zdobywaniem wiedzy i doświadczenia,

- podwyżkę zaraz po okresie próbnym, a następnie co roku.

Proces rekrutacji w naszej firmie wygląda następująco:

Przesłanie CV wraz z linkiem do Twojego portfolio. Tutaj zaczyna się nasza wspólna droga.

Weryfikacja CV + zadanie kilku pytań drogą mailową - abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Rozmowa kwalifikacyjna. Po uzyskaniu odpowiedzi, umówienie rozmowy kwalifikacyjnej online w dogodnym terminie (rozmowa kwalifikacyjna trwa ok. 30 min).

Ew. zadanie testowe (na max. 2-3h), w przypadku jeśli jest konieczna weryfikacja umiejętności technicznych.

Rozpoczęcie współpracy, zorganizowany proces onboardingu oraz wsparcie Mentora.

W przypadku, jeśli okaże się, że w danej chwili nie będziemy mogli podjąć współpracy, prześlemy Ci wówczas informację zwrotną.

Nie czekaj - prześlij swoje CV już dziś!

O nas

Innovation Software to kilkunastoosobowy software house specjalizujący się głównie w języku PHP. Pracujemy zarówno z Klientami z Polski, jak i z zagranicy. Szukasz pracy, w której będziesz mógł zdobyć doświadczenie oraz realizować ciekawe zadania dla Klientów z różnych branż? Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Zapraszamy do Innovation!

P.S. Pracujemy w 100% zdalnie (pracowaliśmy tak także przed pandemią i będziemy pracować także po niej), zatem czas pracy będziesz mógł/mogła dopasować w 100% do swoich potrzeb i rytmu dnia codziennego, łącząc swoje pasje oraz dalszy rozwój jako Programista!