Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PHP Developer

9bits Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych

  • Analizowanie wymagań funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • znajomość PHP 8 lub PHP 7

  • znajomość jednej z relacyjnych baz danych: MySQL, MariaDB lub Postgresql

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielne rozwiązywanie problemów

Mile widziane

  • znajomość jednego z frameworków PHP (Laravel, Symfony, Yii, Zend, CakePHP)

To oferujemy

  • pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • prywatną opiekę medyczną

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

9bits Sp. z o.o.

Firma 9 bits została założona w 2009 roku. Od tego czasu nasi developerzy dostarczyli ponad 300 projektów dla klientów w Europie Wschodniej. Celem firmy jest świadczenie nowatorskich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.

Od samego początku, nasza siłą i przewagą jest umiejętność projektowania prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. U podstaw tej zdolności jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.