Oferta pracy

Junior PHP Developer

ARRIS MAGALSKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

4 000‐7 500 zł brutto / mies.

ARRIS MAGALSKI SPÓŁKA JAWNA

Stalowa 16

Chorzów

Nasza firma od lat wspiera pod względem rozwiązań technologicznych wiele firm z Europy Zachodniej, jak i z Polski, działających głównie w obszarach FinTech, Media, Moto, Customer Relationship. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • rozwój projektów należących do naszych Partnerów,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • optymalizacja już istniejących procesów,
  • modelowanie bazy danych pod kątem wdrażanych rozwiązań,
  • testowanie aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji pisanego kodu,
  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu.

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości PHP OOP (5/7),
  • dobrej znajomości MySQL,
  • znajomość Twig, GIT, Composer mile widziana,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci rozwoju i długotrwałej współpracy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Co proponujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnych fundamentach,
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych,
  • pracę w nietuzinkowym zespole,
  • elastyczny czas pracy (8h w godz. 8-18),
  • zaplecze socjalne,
  • siedziba firmy w dogodnej lokalizacji,
  • bezpłatny parking oraz dostęp do siłowni na terenie obiektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy