Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PHP Developer

ARRIS AGENCY

5 5008 500 brutto / mies.
  • Armii Krajowej 9A, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Armii Krajowej 9A

Chorzów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Laravel

  • Symfony

Mile widziane

  • Git

O projekcie

Pracujemy w niewielkich zespołach nad projektami, które naprawdę żyją i są odwiedzane przez miliony użytkowników miesięcznie. Korzystamy z dobrodziejstw technologii dostępnych na rynku, posiadamy własną infrastrukturę hostingową ale jeśli wymaga tego projekt, używamy rozwiązań wystawianych przez naszych Klientów. Marzy Ci się praca w firmie, która posiada i rzeczywiście używa odrębnych środowisk Dev, Stage i Prod, testami zajmują się wykwalifikowani specjaliści, a project manager jest do rany przyłóż? Nie czekaj, Aplikuj już teraz!

Twój zakres obowiązków

  • rozwój projektów należących do naszych Partnerów,

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,

  • optymalizacja już istniejących procesów,

  • modelowanie bazy danych pod kątem wdrażanych rozwiązań,

  • wstępne testowanie aplikacji,

  • tworzenie dokumentacji pisanego kodu,

  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu.

Nasze wymagania

  • znajomość PHP OOP (7/8),

  • znajomość MySQL,

  • znajomość Laravel/Symfony, Twig, GIT, Composer mile widziana,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć rozwoju i długotrwałej współpracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę (lub kontrakt B2B) w firmie o stabilnych fundamentach – 14 lat w branży!

  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych,

  • dofinansowanie do kursów – wszyscy tak piszą ale my naprawdę się szkolimy,

  • elastyczny czas pracy (8h w godz. 7-19) – i już nigdy się nie spóźnisz do pracy ;)

  • zaplecze socjalne – firmowa kuchnia, kawa, napoje (ciastka też wpadają),

  • pracę w dogodnej lokalizacji – dla niezmotoryzowanych blisko stacja PKP i przystanki, dla zmotoryzowanych bezpłatny parking,

  • ubezpieczenie na życie,

  • brak dress codu – aby wszystkim było wygodnie,

  • spotkania integracyjne – aby było przyjaźnie i wesoło,

  • paczki świąteczne – aby było… no świątecznie ;-)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Nasza firma od lat wspiera pod względem rozwiązań technologicznych wiele firm z Europy Zachodniej, jak i z Polski, działających głównie w obszarach FinTech, Media, Moto, Customer Relationship. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior PHP Developer.

Przewiń do profilu firmy