Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PHP Developer

Sky-Shop.plO firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP7x

  • MySQL

Mile widziane

  • Git

  • Symfony

  • JavaScript

O projekcie

Jako Junior PHP Developer będziesz brał udział w tworzeniu nowych funkcjonalności, modułów, integracji jak i rozwijaniu aktualnych rozwiązań. Wierzymy że Twoja praca wniesie dużo innowacji i sprawi że sklepy działające na Sky-Shop będą jeszcze lepsze.

Będziesz miał również możliwość pracy z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Gwarantujemy że nauczysz się u nas programowania w szerokim horyzoncie, zobaczysz od środka jak działa i rozwija się duży system e-commerce wykorzystujący dziesiątki różnych technologii. Poznasz zagadnienia związane z bezpieczeństwem, skalowalnością czy wydajnością systemu :)

Dołączysz do zespołu Scrum'owego składającego się z Front-End Developerów, PHP Developerów (wielu Seniorów), Testerów, DevOps'ów i PMa.

Nasz stack technologiczny: PHP7, Symfony 5, MySQL, MongoDB, Docker, GIT, Cron, rabbitMQ, xDebug

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów

  • Praca w zespole Scrumowym

  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia jako Programista PHP

  • Znajomość PHP w wersji co najmniej 7.x

  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

  • Znajomość GIT'a

  • Znajomość frameworka Symfony

  • Znajomość JavaScript

To oferujemy

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B (Przy B2B - 5 000 - 8 000 zł brutto UoP / 5 000 - 8000 zł netto B2B)

  • Premie roczne oraz uznaniowe

  • Elastyczne godziny pracy w tym aktualnie głównie praca zdalna

  • Mamy biura w Krakowie, Łodzi oraz Trójmieście

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (Mac, Windows, Linux)

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Szkolenia wewnętrzne oraz dostęp do Udemy

  • Młody ambitny zespół 30+ osób.

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe

  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo, wyjazdy weekendowe itp.

  • W biurze kawa, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne

  • Chill pufa, Xbox z grami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Sky-Shop.pl

Sky-Shop to oprogramowanie sklepów internetowych które powstało w 2009 roku, działające w modelu SaaS. Do tej pory ze Sky-Shop.pl skorzystało ponad 35 000 Klientów. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy wspólnie pracują nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby dynamicznie rosnącej branży e-commerce. Pomysłodawcą i twórcą oprogramowania jest Przemysław Matoga, znany jako autor skryptu phpBB by Przemo, z którego niegdyś korzystało ponad 20 tysięcy forów internetowych. Dzięki autorskim pomysłom i ciekawym funkcjom, nasza platforma zastała doceniona w konkursie Ekomersy 2016, zdobywając podium w kategorii najlepsze oprogramowanie sklepów internetowych. Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania osób z pasją, pragnących rozwijać zaawansowane projekty i aktywnie uczestniczyć w procesie ich tworzenia.

U nas nie będziesz się nudził.

Przewiń do profilu firmy