Oferta pracy

Junior PHP Developer

LANDINGI

umowa o pracę
3 3204 980 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Mikołowska 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

LANDINGI

Mikołowska 51

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Git

  • API

  • JSON

  • relacyjne bazy danych

System operacyjny

O projekcie

Landingi to platforma dla marketerów, dzięki której mogą samodzielnie tworzyć landing page i nimi zarządzać. Landingi to zgrany team, przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju w swojej specjalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcji do platformy Landingi

  • Współpraca z jednym z 4 zespołów odpowiedzialnych za wybrany obszar firmy: Leads, Grow, Machine Learning, Editor

  • Branie udziału w całym cyklu życia aplikacji w oparciu o podejście Continuous Deployment

  • Monitorowanie działania aplikacji w chmurze publicznej AWS za pomocą takich narzędzi jak Sentry czy DataDog

  • Budowanie logiki biznesowej i udostępnianie jej w formie API na potrzeby osób odpowiedzialnych za Frontend

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw programowania w PHP

  • Znajomość podstaw frameworku Symfony

  • Posługiwanie się relacyjnymi bazami danych

  • Korzystanie z Gita w celu przechowywania swojego kodu

  • Umiejętność zbudowania API w oparciu o JSON

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwartość i chęć szybkiego rozwoju

Podział czasu pracy
80%

Development

5%

Bug Fixing

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • lider techniczny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 3500 - 6000 zł netto B2B lub 2900 - 4980 zł brutto UoP - wg doświadczenia

  • Senior PHP Developera jako twojego opiekuna

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: MacBook Pro / laptop z Linuxem

  • Licencje PHPStorm

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy(w przypadku pracy stacjonarnej)

  • Ubezpieczenie grupowe, karty MultiSport

  • Elastyczny czas pracy

  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia wew. i zew., konferencje IT, ścieżki karier, dostęp do SymfonyCasts

  • Integracje zespołu oraz brak dress code'u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karty MultiSport

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Spotkanie

5

Warunki współpracy

6

Witamy w zespole!

LANDINGI

Landingi to platforma dla marketerów, dzięki której mogą samodzielnie tworzyć landing page i nimi zarządzać. Landingi to zgrany team, przyjazna atmosfera i możiwość rozwoju w swojej secjalizacji.

Przewiń do profilu firmy