Logo Pracuj.pl

Junior PHP Developer

Modne Duże RozmiaryO firmie

umowa zlecenie
5 000–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie elementów sklepu oraz powiązań z serwisami zewnętrznymi np. Baselinker,
  • przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszonych błędów/informacji od kierowników działów,
  • administracja i prace serwisowe istniejącego oprogramowania

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na wewnętrznym CRM
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • podstawowa znajomość PHP 7.X,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (głównie MySQL),
  • podstawowa znajomość git,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, sumienność, uczciwość i dbałość o szczegóły,
  • znajomość framework’ów MVC
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość takich narzędzi/aplikacji/technologii: Prestashop, Wordpress, Asana, SQL, Javascript, Html, znajomość systemów Unix, Toggl, znajomość dockera,

To oferujemy

  • umowa zlecenie lub B2B,
  • 20 dni płatnego urlopu w roku,
  • możliwość szybkiego podniesienia własnych kompetencji,
  • pracę w biurze w dni powszednie w godzinach 9-17 lub zdalnie
  • stabilne warunki współpracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Sklep internetowy ModneDuzeRozmiary.pl poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko Junior PHP Developera. W związku z szybkim rozwojem sklepu szukamy osoby, która będzie wsparciem dla działów firmy w zakresie działania sklepu oraz serwisów z nim powiązanych.

Junior PHP Developer, Kraków