Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior PHP Developer - Laravel

BPROG sp. z o.o.O firmie

3 500‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Wojska Polskiego 18
    Ząbki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BPROG sp. z o.o.

Wojska Polskiego 18

Ząbki

W BPROG tworzymy indywidualne aplikacje dla klientów z sektora prywatnego oraz publicznego, takie jak: systemy CRM, ERP, sklepy internetowe, strony internetowe.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie systemów informatycznych, portali i serwisów internetowych w oparciu o autorskie, firmowe oprogramowanie.
  • Rozwój oprogramowania firmowego opartego na framework Laravel 5

Wymagamy znajomości:

  • PHP 7, Laravel 5, MySql, Git

Mile widziana znajomość:

  • Html, Css, Js - jquery, bootstrap, saas, node.js

Jak pracujemy:

Bardzo duży nacisk kładziemy na pozytywną atmosferę w pracy, w której nie brakuje humoru :) Stanowisko programisty w naszej firmie wiąże się z dużą samodzielnością w pracy, ale i z odpowiedzialnością za powierzone projekty. W firmie pracuje 10 osób i każdy pracownik ma realny wpływ na to jak wygląda nasza firma i jaka jest w niej atmosfera.

Rozwój:

Zależy nam aby umożliwić współpracownikom możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności, prócz wymiany know how między programistami, finansujemy kursy, konferencje i materiały szkoleniowe.

Lokalizacja:

Wiemy, że Ząbki to nie centrum Warszawy czy tzw. Warszawski Mordor, jednak są tego same pozytywy, a największym z nich jest oszczędność czasu na dojazdach do pracy. Z Warszawy do naszego biura jedzie się w drugą stronę niż są korki, jeśli chodzi o transport publiczny to biuro znajduje się 200m od Stacji PKP Ząbki czyli bezpośredniego połączenia (dojazd 8 min) z Dw. Wileńskim, na którym znajduje się stacja metra.

Godziny pracy:

Oferujemy elastyczne godziny pracy, biuro otwarte jest od 8:00 do 18:00 i w zakresie tego czasu oczekujemy wykonywania etatowych 8 godzin.

Stanowisko pracy:

Pracujemy na komputerach firmowych, przy nawiązaniu współpracy ustalamy jakiego typu ma być to sprzęt (linux, mac, windows) itd. Staramy się aby sprzęt spełniał wszystkie oczekiwania pracownika.

Umowa:

Preferujemy formę zatrudnienia B2B.

Ogłoszenie archiwalne