Oferta pracy

Junior PHP Developer

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

  • MySQL

  • SVN

  • Communication skills

Mile widziane

  • Problem Solving

  • CodeIgniter

  • DevOps

O projekcie

Poszukujemy Programisty PHP Developera, do naszego zespołu utrzymującego rozwijające się odpowiedzialne aplikacje internetowe zorganizowane pod kątem popularnych wyszukiwarek internetowych, aktualnie tylko aplikacje stacjonarne, w planach rozwoju aplikacji mobilnych, obsługują pracę w projektach międzynarodowych.

Tworzymy rozwijamy i utrzymujemy aplikacje w 12-tu językach.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza, projektowanie oraz implementacja oprogramowania po stronie serwerowej

  • Tworzenie oraz optymalizacja części bazodanowych naszych aplikacji

  • Udział w pracach z przetwarzania, mikrousług, skalowania rozwiazań, big data

  • Współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji historii niezbędnej w procesie produkcji i usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)

  • 0,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka programowania: PHP,

  • Znajomość jednego z frameworków PHP zgodnych z MVC (mile widziana znajomość: Framework Codeigniter lub chęć do jego nauki)

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • Angielski min. B1

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum

  • Najlepsze narzędzia i technologie w pracy: PHP 7.2, MySQL(MySQL/PostgreSQL) ; Framework Codeigniter

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy)

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia)

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „ Panem Kanapką”

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

autoDNA to startup, który powstał z zamiłowania do motoryzacji.

Jesteśmy jednym z największych serwisów w Polsce i Europie oferującym możliwość sprawdzenia historii pojazdu online.

Wraz z rozwojem naszej organizacji rozbudowujemy poszczególne działy, aby jeszcze sprawnej realizować biznesowe założenia autoDNA.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Kogo poszukujemy?

Jeśli lubisz działać w zespole, Twoja głowa jest pełna kreatywnych pomysłów, i chcesz poznać branżę motoryzacyjną podszewki to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Zespół Grafików czeka na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy