Logo Pracuj.pl

Junior PHP Developer

LSI Software S.A.O firmie

umowa o pracę
5 000–9 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • PHP Storm

  • Git

  • REST

  • Docer

  • Elasticsearch

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • RabbitMQ

  • Redis

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Junior PHP Developera – który będzie częścią zespołu, odpowiedzialnego za stworzenie nowej wersji jednego z naszych kluczowych produktów. Oferta skierowana jest do programistów, którzy chcą mieć udział w rozwoju naszych strategicznych rozwiązań webowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowej wersji kluczowego produktu oraz rozwiązań zgodnie z wypracowanym wspólnie z Product Ownerem planem
  • Aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje
  • Tworzenie dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie
  • Wsparcie merytoryczne dla nowych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie jako Junior PHP Developer poparte zrealizowanymi projektami komercyjnymi (PHP 7+)
  • Znajomość frameworka Symfony 4+ oraz doświadczenie z tworzeniem RESTowych API
  • Znajomość bazy danych PostgreSQL/MySQL
  • Znajomość technologie Web Services
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych

  • Docker, Jira, Confluence, Scrum

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

Junior PHP Developer, Stanisława Przybyszewskiego 176/178, Widzew, Łódź