Oferta pracy

Junior PHP Developer

autoDNA.pl

autoDNA.pl

Obywatelska 128/152

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • REST API

  • SCRUM

O projekcie

Nasz zespół tworzy i rozwija własne aplikacje API obsługujące dziennie setki tysięcy zapytań o dane dotyczące pojazdów.

Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań nastawionych na wysokowydajne przetwarzanie danych, pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu. Lubimy niestandardowe pomysły.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza, projektowanie oraz implementacja rozwiązań z zakresu rozproszonego przetwarzania danych, mikrousług, skalowania rozwiązań, Big Data;

  • Współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem PHP 7/8, REST API, AWS;

  • Rozwój oraz optymalizacja części bazodanowych naszych aplikacji;

  • Dbanie o poprawność dokumentacji technicznej rozwijanych aplikacji.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość języka PHP 7/8 lub innego języka skryptowego;

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z bazami danych, w tym języka SQL;

  • Podstawowa umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (Git);

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnej organizacji pracy;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość i rozumienie zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych;

  • Wiedza dotycząca działania usług sieciowych w standardzie REST API;

  • Doświadczenie przy tworzeniu mikroserwisów;

  • Doświadczenie w pracy w Agile/Scrum;

  • Znajomość branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole;

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B, umowa zlecenia;

  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;

  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Więcej informacji udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

autoDNA.pl

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy