Logo Pracuj.pl

Junior PHP Developer

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, technologiami, dobrymi praktykami,
  • utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji webowych,
  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,
  • konsultacje w kwestiach technicznych,
  • aktywny udział w projektach dodatkowych w firmie,
  • optymalizację i poprawę wydajności kodu.

Nasze wymagania

  • świetnie, jeśli posiadasz doświadczenie w realizacji aplikacji webowych, znasz: PHP7, OOP, SOLID, ORM (np. Doctrine),
  • znasz przynajmniej jeden z frameworków PHP (preferowane Laravel lub Symfony),
  • posiadasz doświadczenie z REST API (integracje),
  • znasz PostgreSQL/MySQL,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • zależy Ci na rozwoju w branży i z pozytywnym nastawieniem realizujesz wyznaczone cele,
  • jesteś odpowiedzialny za wykonywaną przez siebie pracę,
  • cenisz sobie samodzielność,
  • lubisz pracować w zespole,
  • dodatkowo możesz pochwalić się doświadczeniem komercyjnym.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych,
  • doświadczenie w projektach opartych na Symfony 4 oraz API Platform,
  • doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym,
  • znajomość RESTful API,
  • znajomość oAuth2 + JWT,
  • zaznajomienie z zagadnieniami bezpieczeństwa aplikacji webowych,
  • umiejętność pracy w systemie kontroli wersji: GIT.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, której prestiż potwierdzają główne nagrody w międzynarodowych konkursach SEO – European Search Awards i Global Search Awards, srebro dla najlepszej agencji marketingowej roku w Global Agency Awards 2021, Diament Miesięcznika Forbes 2020, tytuł Gazeli Biznesu 2018 i 2019, Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz status jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016 – 2018 i Financial Times 2018 i 2019),
  • pracę w poznańskim biurze lub całkowicie zdalną,
  • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
  • odpowiednie przeszkolenie – nasi Eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • system kafeteryjny MyBenefit

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Grupa TENSE Polska – jesteśmy agencją interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w latach 2016-2018 i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym, prestiżowym konkursie branżowym Global Search Awards 2020 w kategorii Best Low Budget Campaign w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Junior PHP Developer, lubuskie