Oferta pracy

Junior PHP Developer

Supermedia Interactive sp. z o.o.O firmie

  • Jubilerska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Supermedia Interactive sp. z o.o.

Jubilerska 10

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Git

  • GNU

  • Linux

  • REST API

Mile widziane

  • JavaScript

  • Docker

  • Vue.js

  • React.js

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie nowych aplikacji

  • tworzenie automatycznych testów kodu

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • analiza wymagań klientów

  • modyfikacja istniejącego kodu

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku PHP developer,

  • dobrej znajomości PHP (wersja 7),

  • umiejętności pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych,

  • dobrej znajomości jednego z popularnych frameworków PHP: Laravel 6+, Slim 4 bądź Symfony 5,

  • dobrej znajomości SQL (ze szczególnym uwzględnieniem PostgreSQL) i zasad projektowania relacyjnych baz danych,

  • znajomości narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (GIT),

  • podstaw środowiska opartego o system GNU/Linux (CentOS, Ubuntu),

  • doświadczenia w pisaniu serwisów opartych o REST API.

  • bazowa znajomość JavaScript (standard ES6-8),

  • bazowa znajomość jednego z wymienionych frameworków JS: Vue, React,

  • umiejętność pracy z kontenerami (Docker)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników