Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PHP Developer

KomplusO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie aplikacji webowych w PHP, MySQL przy użyciu framework YII, Laravel

Nasze wymagania

  • znajomość PHP, MySQL (udokumentowana przykładami)

  • wiesz czym jest Framework np.: YII, Laravel, Symfony lub inny

  • znajomość JavaScript, JQuery

  • znajomość HTML, CSS

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Wordpress lub/i projektowania grafiki

  • Brak wiedzy, któregoś z elementów nie jest problemem, uzupełnisz go u nas.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • szkolenia i rozwój technologii (ostatnio Docker w praktyce)

  • pracę przy ciekawych projektach informatycznych (CRM automation, sales&marketing)

  • wyjazdy integracyjne (ostatnio Austria rafting rzeką Salza)

  • wyjazdy na zagraniczne targi informatyczne (ostatnio Cebit Hannover)

  • przyjazną atmosferę pracy

Komplus

Działamy na rynku informatycznym od 20 lat. Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów oprogramowania klasy CRM (Customer Relationship Management). Stosujemy nowoczesne technologie wytwarzania oprogramowania w oparciu o SCRUM. Naszą firmę cechuje dobra atmosfera pracy, stałe zdobywanie nowej wiedzy, realizacja ciekawych projektów.

Przewiń do profilu firmy