Oferta pracy
R00072859
Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś. W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Junior PHP Developer

Accenture Technology

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 13 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7+

  • Symfony/Laravel

  • Bootstrap

  • Azure/AWS

  • CI/CD

  • BigData

  • BDD

O projekcie

W Advanced Technology Centers tworzymy oprogramowanie z pasją, stąd tak kluczowa jest perspektywa (stałego) rozwoju i praca z najnowszymi technologiami. W naszych projektach zajmujemy się rozwojem zaawansowanych platform (B2B, B2C, Internal platforms), integracją ich z innymi serwisami, wykorzystując rozwiązania oparte o chmurę czy AI. Oczywiście narzędzia i praktyki, które stosujemy muszą być dostosowane do wagi wyzwań, z którymi się na co dzień mierzymy, tym samym są to m.in: PHP 7+, GraphQL, Symfony/Laravel/Zend, AWS, REST etc. Pracujemy w metodykach zwinnych (Agile), wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta.

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, dlatego wspieramy ich uczestnictwo w inicjatywach pozaprojektowych takich jak hackathony, communities, certyfikacje i szkolenia, workshopy, centres of excellence i wiele innych. Dołączając do nas, posiadasz indywidualny budżet szkoleniowy oraz czas na rozwój osobisty, naukę i eksperymenty z nowymi technologiami.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji/platform dla międzynarodowych klientów oraz integracją ich z innymi serwisami dla liderów poszczególnych branż, w ramach naszej linii biznesowej Innovative Solutions z wykorzystaniem narzędzi tj. PHP 7+, Symfony/Laravel, Bootstrap, Azure/AWS.

  • Zyskasz realny wpływ na tworzenie konkretnych funkcjonalności oraz sam projekt i rozwój produktu poprzez możliwość eksperymentowania z nowymi technologiami oraz szansę wdrażania własnych rozwiązań, czy usprawnień tych, już istniejących.

  • Staniesz się częścią zespołu pracującego w oparciu o zwinne metodyki pracy (Scrum). Będziesz pracować z bardziej doświadczonymi programistami, do momentu, aż zdobytą wiedzę i umiejętności będziesz mógł przekazać programistom o mniejszym stażu.

  • Poza codzienną stycznością z dokumentacją techniczną, rozwiniesz się w obszarach takich jak: rozwiązania chmurowe, CI/CD, BigData, BDD, TDD.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roku doświadczenia w programowaniu w języku PHP.

  • Praktyczna znajomość framework'ów PHP (m.in. Symfony, Laravel, Zend).

  • Korzystanie z dobrych praktyk projektowania obiektowego i testów jednostkowych.

  • Posiadanie praktycznej znajomości technologii webowych.

  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim (min. B2).

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji budowy aplikacji (Jenkins, Travis, BitBucket Pipelines).

  • Doświadczenie z rozwiązaniami cloudowymi (AWS, Azure).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).

  • Indywidualne wsparcie Career counselora i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z coachem.

  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).

  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.

  • Różne aktywności w ramach  Happiness at work oraz inicjatywy sportowe.

  • Pracę zdalną oraz elastyczny czas pracy.

  • Employee Assistance Program – bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.

  • Płatny program poleceń pracowniczych oraz program akcji pracowniczych

  • Możliwość pracy 100% zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • program akcji pracownicznych

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z miejsca zamieszkania na terenie Polski, bezterminowo, również po okresie pandemii. Dla ludzi pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla ludzi pracujących z biur, dodatkową komunikację oraz dwa razy w roku fizyczne spotkania integracyjne.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do aplikowania i kontaktu bezpośredniego.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje