Oferta pracy

Junior PHP Fullstack Developer

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV

Łotewska 9A

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • OOP PHP

  • MySQL

  • Git

  • JavaScript

  • CSS3

  • HTML5

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwijanie systemów internetowych (portali i systemów wewnętrznych)

  • Tworzenie serwisów internetowych w oparciu o wewnętrzny system CMS

  • Obsługa zgłoszeń klientów wewnętrznych (naszymi klientami są nasi koledzy z innych działów wydawnictwa)

  • Bieżące wsparcie dla organizacji w procesach wewnętrznych

  • Realizacja nowych projektów zgodnie z ustaloną specyfikacją w metodologii scrum

Nasze wymagania

  • Samodzielność i umiejętność zorganizowania sobie pracy

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęć nauki

  • Przywiązanie uwagi do detali przy projektowaniu szablonów stron

  • Podstawowa znajomość OOP PHP

  • Podstawowa znajomość baz danych MySQL

  • Umiejętność pracy z repozytorium GIT (gitlab/github)

  • Javascript / CSS3 / HTML5

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 17

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • devOps
  • product owner
  • project manager
  • UX designer

To oferujemy

  • Szybki proces rekrutacyjny (tylko jedna rozmowa!)

  • Dowolną formę umowy (przy B2B dni nieświadczenia usługi są płatne)

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Elastycznie godziny pracy (zaczynamy między 8:00, a 9:30)

  • Benefity (dofinansowanie do urlopu/pakiet medyczny/pakiet sportowy)

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Zgrany zespół, który lubi się również poza pracą

  • Brak dress code’u

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwości rozwoju (szkolenia/kursy/inni developerzy)

  • Fajną lokalizację biura - Saska Kępa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy