Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior PHP - JS Developer - Tech Support

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie firma, specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Jej autorski silnik do zakupu reklam jest pierwszym i jedynym na świecie rozwiązaniem opartym na algorytmach deep learningowych i pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, z głównymi lokalizacjami w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Zespół tworzy ponad 300 specjalistów i stale rośnie.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie kampanii reklamowych od strony technicznej
    • obsługa systemu reklamowego
    • tworzenie nowych skryptów/modułów aplikacji
    • wsparcie zespołu Technical Account Managerów
    • generowanie raportów z baz danych

    Wymagania:

    • znajomość HTML, CSS, JS, XML
    • znajomość PHP lub NodeJS
    • umiejętność debugowania przy pomocy narzędzi developerskich w przeglądarce
    • chęć do nauki i rozwoju

    Mile widziane:

    • znajomość SQL
    • znajomość Google Analytics, Google Tag Manager
    • doświadczenie w branży reklamowej
    • znajomość GIT
    • znajomość Linux

    Oferujemy:

    • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
    • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy

    Czekamy na Ciebie!
    1. Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych przez Ciebie w formularzu rekrutacyjnym, CV lub liście motywacyjnym celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które aplikujesz, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o.”

    2. . Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez RTB House także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland