Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Planowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających na rynku FMCG.
Sprzedajemy produkty niemal 300 marek, które trafiają do ponad 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie
127 000 osób, w tym ponad 3000 w Polsce. W naszym portfolio znajdują się produkty codziennego użytku firmowane między innymi przez: Gillette, Pantene, Fairy, Head&Shoulders, Blend-a Med., Oral-B, Pampers, Always, Ariel, Lenor, Vizir.

Do Europejskiego Centrum Planowania P&G odpowiadającego za koordynację wszystkich elementów łańcucha dostaw: fabryk, dostawców, centrów dystrybucyjnych i transportu poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa, Polska

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja planów dotyczących wymogów materiałowych do dostawców w systemie SAP
  • Utrzymywanie poziomu produkcji zgodnie z harmonogramem w SAP na różnych płaszczyznach
  • Komunikacja z Działem Operacyjnym głównego harmonogramu produkcji i ustalanie kolidujących ze sobą priorytetów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony od 1. dnia
  • Brak okresu próbnego
  • Kompleksowy program szkoleniowy przygotowujący do pełnionej roli
  • Międzynarodowy zespół
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenia i benefity

Oczekiwania:

  • Studenci i absolwenci kierunków takich, jak: zarządzanie, logistyka, finanse, ekonomia, transport oraz podobne
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min B2)
 Prosimy o załączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

W treści CV prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się