Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PR & Content Marketing Specialist

Sfera Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie realizacji kompleksowych działań komunikacyjnych dla klientów agencji – przeprowadzanie research'u informacji, tworzenie treści, lokowanie marki klientów w mediach i internecie, prowadzenie monitoringu marek w internecie i prasie, przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań i ich efektów,

  • uczestniczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji dla ciekawych marek,

  • rozwijanie swoich kompetencji, aby w przyszłości móc samodzielnie obsługiwać powierzone projekty i klientów,

  • pracowanie pod okiem doświadczonego mentora i zgłębianie tajnik pracy z klientami – ich obsługi, zarządzania projektem, negocjacji i sprzedaży,

  • współpracowanie z podwykonawcami przy zadaniach specjalnych, takich jak sesje zdjęciowe, realizacje video czy eventy branżowe.

Nasze wymagania

  • bezbłędnie posługujesz się językiem polskim i potrafisz ciekawie pisać - tworzyć treści do różnych kanałów komunikacji – posty w kanałach social media, teksty marketingowe, opisy produktów,

  • masz min. 3-miesięczne doświadczenie w pracy, stażu lub praktyce związanej z PR, content marketingiem lub social media,

  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na innych,

  • na co dzień wręcz pochłaniasz nowinki ze świata marketingu i nowych mediów,

  • potrafisz poruszać się po najnowszych kanałach social media – Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok,

  • jesteś osobą odpowiedzialną i terminową,

  • szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć się, zdobyć doświadczenie w pracy we współczesnym marketingu i cieszyć się nieskrępowaną korporacyjnym duchem atmosferą współpracy,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów i wewnętrzne wsparcie w prowadzonych projektach,

  • indywidualny zakres obowiązków, który pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności w obszarze obsługi klientów, media relations, content marketingu, social media i influencer marketingu,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy - w ramach ścieżki eksperckiej lub menedżerskiej,

  • elastyczne warunki zatrudnienia – umowę zlecenie, umowę B2B lub umowę o pracę,

  • wygodę pracy w modelu hybrydowym – możesz pracować z domu lub w biurze,

  • elastyczne godziny pracy,

  • szybki dostęp do opieki zdrowotnej w razie choroby - prywatne ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Jesteś absolwentem/absolwentką albo niedługo kończysz studia? A może masz już pracę i interesuje Cię komunikacja biznesowa, PR, marketing internetowy i wszystko, co się z nimi łączy? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, ale nie wiesz, jak odnaleźć się w marketingowym gąszczu? Potrzebujesz mentora, który uruchomi Twoją ciekawość i nauczy Cię, jak poruszać się we współczesnej komunikacji w internecie? Wygląda na to, że mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Jesteśmy agencją marketingową. Od 12 lat rozwijamy nasze kompetencje realizując kreatywne projekty marketingowe dla średnich i dużych firm. Jesteśmy zgraną ekipą, lubimy swoją pracę i znajdujemy w niej sens.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Szukamy pasjonatów nowoczesnej komunikacji marki, którzy będą zmotywowani do rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach z obszaru PR, content marketingu, social media oraz współpracy z influencerami. Stawiamy na odważnych, ciekawych świata ludzi, których interesuje udział w rozwoju profesjonalnej agencji marketingowej.