Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PR & Marketing Specialist

4 PUBLICITY

  • Michała Spisaka 66, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

4 PUBLICITY

Michała Spisaka 66

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie wizerunku marek obsługiwanych przez agencję

  • działania PR w mediach i w social mediach, pisanie postów, ustawianie promocji (Facebook, Instagram)

  • pisanie informacji prasowych, artykułów, wypowiedzi w języku polskim i angielskim

  • media relations

  • ustawianie kampanii adwords

  • digital marketing

  • optymalizacja treści pod kątem SEO

  • współpraca z mediami w ramach konkursów, cross-promocji

  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów

  • przygotowywanie ofert oraz raportowanie w języku angielskim

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientami

  • umiejętność ustawiania i optymalizacji kampanii internetowych

  • umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji w języku angielskim bardzo dobra znajomość języka

  • angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność raportowania w języku angielskim

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zaangażowanie, komunikatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań, energia do działania,

  • lekkie pióro

  • doświadczenie w branży nowych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • tworzenie wizerunku polskich i międzynarodowych marek

  • pracę w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w kreatywnym zespole

O nas

4 PUBLICITY to agencja public relations z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze marek z branży IT i Telco oraz beauty. Oprócz działań media relations, content marketingu, e-PR, social media, komunikacji B2C i B2B, specjalizujemy się w organizacji eventów.

Interesuje Cię współpraca z mediami, influencerami oraz nowinki technologiczne? Z powodzeniem kreujesz ciekawe posty na social media, umiesz korzystać z narzędzi PR oraz e-marketingu? Jeśli tak, to czekamy na Twoje CV!