Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior PR Specialist

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abanana (należąca do spółki Eura7) jest agencją komunikacji marketingowej specjalizującą się w prowadzeniu wielokanałowych kampanii reklamowych, łączących off-line i on-line. Bardzo mocne kompetencje social media wzmacniamy poprzez rozwój działu Public Relations. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca w opracowaniu koncepcji komunikacyjnych dla Klientów
    • Współtworzenie treści marketingowych dla Klientów i na potrzeby agencji
    • Tworzenie treści na portal Labber.pl
    • Współpraca z mediami
    • Analiza i raportowanie efektów działań PR

    Wymagania:

    • Ukończone studia nauk społecznych lub humanistycznych, najlepiej dziennikarstwa, polonistyki lub marketingu
    • Doświadczenie we współpracy z mediami potwierdzone przynajmniej dwoma dowolnymi publikacjami w internecie lub prasie drukowanej
    • Wysoka kultura osobista i znajomość kodeksów etycznych PR
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, empatia
    • Umiejętność szybkiego i poprawnego pisania tekstów różnego typu, oczytanie
    • Abyśmy mieli pewność, że przeczytałaś/eś to ogłoszenie w całości, w treści wiadomości wysyłanej do nas wpisz hasło “Łosoś”
    • Dobra organizacja pracy
    • Obsługa MS Office lub Google Docs
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane:

    • Obeznanie z interfejsami CMS
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin)
    • Możliwość wpływu na rozwój działu PR w agencji Abanana
    • Pracę dla rozpoznawalnych marek konsumenckich i biznesowych
    • Przyjazne, otwarte i wesołe towarzystwo
    • Aktualną wiedza z zakresu marketingu internetowego, brandingu, zintegrowanej komunikacji marketingowej i oczywiście PR

    Gwarantujemy przyjazny proces rekrutacji w kilku prostych etapach:

    Wysyłasz CV

    Wpadasz do nas na rozmowę kwalifikacyjną

    Wykonujesz zadania rekrutacyjne

    Niezwłocznie dostajesz feedback z wynikiem rekrutacji

    Zapraszamy do przysyłania CV klikając w przycisk Aplikuj w temacie wpisując „Junior PR Specialist". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną do naszego biura.

    W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).