Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PR Specialist

Verita HR Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wadowicka 3a

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

Lubisz tworzyć kreatywne treści i poznawać światowe trendy biznesowe? Śledzisz najnowsze informacje z Doliny Krzemowej, Azji? Interesują Cię zmiany na rynku pracy? Jesteś osobą komunikatywną? Chciałbyś pracować z ludźmi i współtworzyć przyjazne środowisko pracy?

Mamy dla Ciebie ofertę, w której rozwiniesz się jako marketingowiec, współpracując z najbardziej znanymi polskimi i zagranicznymi firmami.

Na tym stanowisku do Twoich obowiązków będzie należało:

- Wdrażanie planu marketingowego w magazynach online i mediach społecznościowych Grupy Kapitałowej Verita HR

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w social mediach

- Przygotowanie, edycja, korekta, koordynacja publikacji treści w magazynie online i mediach społecznościowych

- Współpraca przy dostarczaniu rozwiązań PR oraz EB dla Klientów Grupy

- Współpraca z redaktorem naczelnym w przygotowywaniu wywiadów i artykułów do magazynów online

- Budowanie świadomości marki Grupy Verita HR poprzez aktywność na branżowych portalach

- Wsparcie w organizacji wydarzeń marketingowych

- Praca z dziennikarzami, działami PR największych firm w Polsce i na świecie

- Dbanie o rozwój bazy czytelników i subskrybentów oraz o patronaty medialne

- Przygotowywanie raportów dotyczących działań marketingowych konkurencji

- Kontakt z mediami, organizacjami branżowymi

Nasze wymagania

- Pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze komunikacji

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- "Lekkie pióro"

- Kreatywność, pro-aktywność i nastawienie na rozwój

- Wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu marketingu i PR

- Dokładność

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z Klientami

To oferujemy

- Opiekę medyczną

- Pakiet szkoleń

- Współpracę z profesjonalistami

- Pracę w międzynarodowym środowisku

O nas

Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!

Dołącz do #HROdzina i zobacz, że nasza firma to nie tylko praca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie!