Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior PR Specialist

Projekt 77 Anna Wróblewska

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • research

  • pomoc w planowaniu i wdrażaniu strategii i projektów PR we współpracy z menedżerem

  • opracowywanie materiałów prasowych

  • budowanie relacji z mediami i blogosferą

  • tworzenie kontentu social media: teksty, konkursy

  • pomoc w organizacji wydarzeń oraz projektów specjalnych

  • monitorowanie mediów, raportowanie pod okiem koordynatora projektu

  • bieżąca współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok–2 lata doświadczenia w agencji PR lub dziale komunikacji,

  • dobra znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR

  • umiejętność efektywnego  prowadzenie projektów pod okiem koordynatora projektu (utrzymywanie relacji z klientem, obsługa bieżąca, raportowanie) oraz pracy w zespole

  • lekkie pióro, umiejętność sprawnego i profesjonalnego przygotowania materiałów prasowych

  • dobra znajomość rynku mediów, baza kontaktów

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania efektywnych relacji z mediami

  • kreatywność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty

  • otwartość i umiejętność szybkiego uczenia się

  • pozytywny stosunek do siebie i otoczenia

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • realizacja ciekawych projektów

  • rozwój i zdobywanie nowych umiejętności oraz kwalifikacji

  • możliwość pracy częściowo zdalnej, na projektach

O nas

Projekt77 to agencja public relations, social media i eventowa w jednym.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w promowaniu wizerunku osób, firm, produktów i usług w mediach tradycyjnych: radio, prasa, telewizja oraz mediach internetowych i social media.

Agencja Projekt77 specjalizuje się w działaniach z zakresu tworzenia i implementacji strategii marketingowych i public relations oraz całościowym zarządzaniu projektami o charakterze eventów i konferencji prasowych.

Nasze studio graficzne zajmuje się kompleksowo projektowaniem graficznym wszelkich materiałów promocyjno-marketingowych drukowanych i projektowaniem graficznym na potrzeby Internetu oraz mediów społecznościowych.