Oferta pracy

Junior Product Analyst (WMS)

Quantum Qguar Sp. z o.o.

  • Walerego Sławka 3A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Walerego Sławka 3A

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w ramach działu produkcji i rozwoju oprogramowania w zakresie modułu do zarządzania logistyką magazynowania.

  • Wsparcie Product Managera w prowadzonych działaniach projektowych oraz pracach koncepcyjnych nad rozwojem systemu WMS

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działem wdrożeń w zakresie rozwoju systemu. Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych

  • Udzielanie wsparcia w zakresie działania systemu pracownikom innych działów i partnerom

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy WMS

  • Umiejętność przeprowadzania analiz oraz ich dokumentacji

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Doświadczenie w realizacji projektów, zwłaszcza w branży IT

  • Wiedza na temat baz danych oraz języka SQL

  • Umiejętność sprawnej realizacji zadań pod presją czasu i wymagań

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

    To oferujemy

    Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

    Przewiń do profilu firmy