Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Product Launch Technologist

AB Foods Polska Sp. z o.o.

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu, w celu stworzenia produktu zgodnego z założeniem projektowym

  • Proaktywna i dobrze zaplanowana komunikacja z odpowiednimi współpracownikami, z działów takich jak marketing, dział rozwoju procesu, finansów, inżynierii, zapewnienia jakości dostawców, planowania i zespołu produkcji

  • Wykonywanie próbek na małą skalę w środowisku kuchennym

  • Przeprowadzanie prób na liniach produkcyjnych i Sporządzanie raportów z wykonywanych prób

  • Aprobata etykiet na różne światowe rynki

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów z zakresu nauk o żywności/inżynierii żywności lub przedmiotów pokrewnych;

  • Dysponujesz podstawową wiedzą na temat standardów bezpieczeństwa i higieny żywności oraz związanych z nimi zagrożeń (HACCP, GMP);

  • Posiadasz podstawowy zakres znajomości technologii żywności;

  • Przejawiasz ciekawość w poznawaniu nowych rzeczy, a także pozytywne, pewne siebie i spokojne podejście do rozwiązywania problemów

  • Cechujesz się umiejętnością pracy indywidualnej, entuzjazmem i motywacją do osiągania wysokiej jakości wyników;

  • Masz otwarty umysł nastawiony na odnajdywanie rozwiązań problemów;

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim;

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Pełną wyzwań, ambitną, w dynamicznie rozwijającym się koncernie z branży spożywczej, umożliwiającą Ci zdobycie wartościowego doświadczenia;

  • Pakiet Socjalny;

  • Doskonalenie twojej znajomości języka angielskiego;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • employee assistance programme

Jesteś osobą otwartą na nowe możliwości i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży spożywczej?

Chcesz brać udział w tworzeniu produktów z kategorii Kuchnie Świata, które są dostępne na rynkach całego świata…?

Dołącz do naszego zespołu AB Foods Polska na stanowisko Junior Product Launch Technologist i odkrywaj z nami niezwykłe smaki z całego świata.

  • Wyślij CV poprzez przycisk Aplikuj.

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę na zastępstwo na okres 6 miesięcy

AB Foods Polska jest ekspertem kuchni orientalnej. Daje możliwość poznania nowych, niespotykanych wcześniej smaków i potraw. Wszystkie produkty oferowane przez AB Foods wytwarzane są na bazie najwyższej jakości składników oraz bez użycia konserwantów i barwników. Wiodące marki to Blue Dragon, Patak’s, Al’Fez. Naczelne wartości firmy to bezpieczeństwo pracy, rozwój pracowników oraz dbanie o harmonijny rozwój biznesu i otoczenia. Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko Junior Product Launch Technologist - osoby, która będzie wspierać dział Rozwoju Procesu i Produktu we wdrażaniu nowych receptur i produktów.

Przewiń do profilu firmy