Oferta pracy

Junior Product Manager (Dział Online)

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne prowadzenie projektów internetowych;

  • zarządzanie informacją projektową;

  • rozwój serwisów w aspekcie contentowym i sprzedażowym, wprowadzanie nowych rozwiązań i usprawnień w serwisach;

  • wsparcie redakcji m.in. w optymalizacji serwisów pod kątem SEO;

  • wsparcie działu sprzedaży przy realizacji projektów specjalnych i e-commerce;

  • współpraca z innymi działami z grupy Eurozet przy projektach crossmediowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych;

  • wiedza na temat rynku mediów i reklamy internetowej oraz bieżących trendów;

  • znajomość narzędzi analitycznych i SEO (Google Trends, Google Analytics, Gemius, Senuto i innych);

  • znajomość zasad SEO;

  • umiejętność pisania tekstów poprawnych pod kątem gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym;

  • kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;

  • umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • możliwość stałego rozwoju kompetencji;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eurozet Sp. z o.o.

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku.

Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl; a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live - marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy