Oferta pracy

Junior Product Manager (Elektronika użytkowa)

mPTech Sp. z o.o.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Product Managerem w procesie tworzenia i wprowadzania nowego produktu na rynek

  • wykonywanie analiz i porównań produktowych

  • monitorowanie trendów na rynku, analiza konkurencji

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

  • pozyskiwanie ofert produktów od dostawców

  • monitorowanie realizacji ustaleń z dostawcami

  • przygotowywanie prezentacji produktowej

  • współpraca z dedykowanym klientem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z produktem lub marketingiem produktowym (mile widziane)

  • zainteresowanie elektroniką użytkową

  • umiejętność badania potrzeb klienta

  • zdolność przewidywania trendów rynkowych

  • dobra organizacja pracy, szybkość działania

  • umiejętność budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów w środowisku międzynarodowym

  • szansę na rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie różnych grup produktowych

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Product Manager

  • atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i otwartości na wymianę doświadczeń

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy

  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś współtworzyć portfolio oraz sukces naszych marek, to zapraszamy. Aplikuj śmiało!

Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i doświadczenie w produkcji smartfonów, telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakość produktów w konkurencyjnej cenie. Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelną współpracę z partnerami i wsłuchiwanie się w głosy klientów.

Przewiń do profilu firmy