Oferta pracy

Junior product manager (k/m)

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów wdrożeniowych nowych produktów (płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne, chusteczki nawilżane) w ramach marek własnych klientów; koordynacja działań i dbanie o przestrzeganie założonych terminów przy realizacji projektów

  • Dbanie o relacje z klientami, utrzymywanie stałego, wielopoziomowego kontaktu

  • Współtworzenie koncepcji nowych produktów, generowanie pomysłów i kreatywnych rozwiązań

  • Opracowywanie profesjonalnych prezentacji produktowych

  • Współpraca z działem R&D w zakresie opakowań produktowych (wdrożenie nowych materiałów lub/i wielkości opakowań)

  • Współpraca z agencjami graficznymi klienta oraz drukarniami w zakresie przygotowania graficznego opakowań i wdrożenia ich do produkcji

  • Stałe monitorowanie rynku: produktów i dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z marketingiem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, atutem będzie doświadczenie i znajomość branży kosmetyczno-higienicznej

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – korzystamy z niego w codziennej pracy, mile widziana znajomość języka francuskiego

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem Power Point

  • Pasja do zagadnień środowiskowych i działań proekologicznych

  • Samodzielność w pracy i jednocześnie umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i otwartość na nowe kontakty, umiejętność budowania profesjonalnych, pozytywnych relacji

  • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie

  • Umiejętność doskonałej organizacji swojego czasu pracy oraz koordynowania działań innych

  • Chęć prezentowania swoich pomysłów i wychodzenia z inicjatywą

  • Osoba dla której sprawy ekologii i dbania o środowisko są wyjątkowo bliskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty

  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur

  • Współpracę z kluczowymi klientami firmy (sieci handlowe),

  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwości rozwoju i awansu

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Przewiń do profilu firmy