Oferta pracy

Junior Product Manager

DAGMA Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja produktu na spotkaniach z najważniejszymi klientami,

  • wspieranie sprzedaży prowadzonego produktu we współpracy z siecią partnerów,

  • szkolenie handlowców i wspieranie ich w zakresie sprzedaży prowadzonego produktu,

  • planowanie działań wspierających rozwój produktu,

  • kontakty z dostawcą.

Nasze wymagania

  • łatwość uczenia się i rozumienia zagadnień technicznych,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność,

  • podstawowa wiedza z dziedziny informatyki,

  • samodzielność i determinacja w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • praca na pełen etat w Dziale Rozwoju Biznesu w biurze w Katowicach i równocześnie w międzynarodowym środowisku w kontakcie z producentem,

  • wynagrodzenie w formie podstawy i atrakcyjna prowizja od sprzedaży,

  • możliwość rozwoju zawodowego w wybranym przez Ciebie zakresie,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),

  • niezwykła atmosfera w pracy,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • niezapomniane wyjazdy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DAGMA Sp. z o. o.

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy