Junior Product Manager

  • Paprotnia (pow. koniński), Konin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konin (okolice), Paprotnia (pow. koniński)

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie i wdrażanie planów i działań marketingowych mających na celu maksymalizację pozycji rynkowej zarządzanej marki/ grupy produktów;
    • Planowanie i realizacja działań z obszaru Public Relations;
    • Planowanie i realizacja projektów internetowych - zarządzanie stronami www, obecnością marki na portalach społecznościowych, realizacja kampanii on-line;
    • Przygotowanie strategii portfela produktów, zarządzanie planem wprowadzania nowych produktów, bieżąca opieka, ustalenie polityki cenowej dla zarządzanej grupy produktów;
    • Analiza trendów rynkowych, bieżące raportowanie wraz z wnioskami i propozycjami rozwiązań mogącymi przynieść przewagę konkurencyjną;
    • Współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Rozwoju Nowych Produktów oraz agencjami reklamowymi i firmami zajmującymi się badaniami rynku;
    • Zarządzanie procesem projektowania i produkcji materiałów marketingowych;

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie, udokumentowane sukcesami, w pracy w dziale marketingu na stanowisku związanym z zarządzaniem marką;
    • Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek produktów z branży FMCG;
    • Bardzo dobre zdolności w zakresie analizowania danych oraz wyciągania wniosków;
    • Biegłą znajomość języka angielskiego;
    • Wykształcenie wyższe (marketing, biznes);
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Dużą samodzielność pracy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom