Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Product Manager

Compendium Centrum Edukacyjne

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami produktów edukacyjnych

  • Dbanie o realizację wyników sprzedażowych i innych założonych celów dla dostawców będących pod opieką

  • Dbanie o wizerunek reprezentowanych dostawców produktów edukacyjnych

  • Współtworzenie strategii marketingowej Compendium CE dla produktów oferowanych przez danego dostawce

  • Koordynowanie procesu realizacji szkoleń i procesów poszkoleniowych (raporty dla dostawców, ankiety poszkoleniowe, wzajemne rozliczenia finansowe)

  • Wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne działu handlowego przy realizacji projektów szkoleniowych obejmujących produkty dostawców będących pod opieką

  • Koordynacją procesów rekrutacji trenerów i ich certyfikacji trenerskiej

  • Koordynowanie i zarządzanie grafikiem trenerów

  • Negocjacje warunków współpracy z trenerami

  • Szukanie możliwości rozwoju dla firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, marketing, zarządzanie lub pokrewne)

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży szkoleniowej (IT)

  • Dobra znajomość technik negocjacji

  • Umiejętności planowania i ustalania priorytetów

  • Znajomość produktów z branży

  • Duża znajomość rynku i konkurencji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • multisport

Compendium Centrum Edukacyjne powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku IT. Misją Compendium CE jest dostarczanie najwyższej jakości szkoleń z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teleinformatycznych na terenie Europy Środkowowschodniej.

Strategia budowania najwyższej jakości oparta jest na profesjonalnym zespole wykładowców, ścisłej współpracy z wiodącymi producentami branży IT i technologii oraz wysokim standardzie usług.

Przewiń do profilu firmy