Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Product Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bench & Berg Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polsko-francuską firmą, z polsko-francuską załogą, z siedzibą w samym centrum Krakowa. Zajmujemy się sprzedażą mebli francuskich marek w całej Europie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: JPM/BB/2017

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • dbanie o wizerunek marki;
    • obsługa zagranicznych zamówień hurtowych;
    • nadzór nad terminowością realizacji zamówień;
    • wdrażanie nowych modeli do kolekcji;
    • współpraca z innymi działami w Polsce i zagranicą;
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kontahentami;
    • śledzenie aktualnych trendów na rynku meblarskim i czynny udział w tworzeniu nowych marek i nowych kolekcji w markach już istniejących.

    WYMAGANIA:

    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • znajomość języka francuskiego będzie ogromnym atutem;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • kreatywność, komunikatywność;
    • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę;
    • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pracę w międzynarodowym środowisku, z codzienną komunikacją w językach obcych;
    • pracę w dynamicznym, kreatywnym, zaangażowanym, zgranym i naprawdę bardzo fajnym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    WYMAGANE DOKUMENTY: CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez spółkę Bench & Berg Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Bench & Berg Polska Sp. z  o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Józefa Dietla 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.