Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Product Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-04-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bench & Berg Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polsko-francuską firmą, z polsko-francuską załogą, z siedzibą w samym centrum Krakowa. Zajmujemy się sprzedażą mebli francuskich marek w całej Europie.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: JPM/BB/2017

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o wizerunek marki;
  • obsługa zagranicznych zamówień hurtowych;
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień;
  • wdrażanie nowych modeli do kolekcji;
  • współpraca z innymi działami w Polsce i zagranicą;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kontahentami;
  • śledzenie aktualnych trendów na rynku meblarskim i czynny udział w tworzeniu nowych marek i nowych kolekcji w markach już istniejących.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość języka francuskiego będzie ogromnym atutem;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • kreatywność, komunikatywność;
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, z codzienną komunikacją w językach obcych;
  • pracę w dynamicznym, kreatywnym, zaangażowanym, zgranym i naprawdę bardzo fajnym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

WYMAGANE DOKUMENTY: CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez spółkę Bench & Berg Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bench & Berg Polska Sp. z  o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Józefa Dietla 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się