Oferta pracy

Junior Product Manager

Pracuj.pl dla Firm

  • Krokowa (pow. pucki)

    Krokowa (pow. pucki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie tworzenia, wprowadzania i promocji grup projektowych Firmy

  • Zarządzanie grupami produktowymi umożliwiającymi realizację celów sprzedażowych

  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom zewnętrznym i wewnętrznym

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

  • Pomoc przy opracowywaniu materiałów marketingowych i przy prowadzeniu szkoleń produktowych

  • Aktualizacja danych produktowych

  • Tworzenie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana branża instalacyjna- mile widziani absolwenci

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint

  • Proaktywna postawa i motywacja do realizacji wytyczonych celów

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w firmie o podobnym profilu i/lub zarządzaniu grupami produktowymi systemów rurowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami

  • Perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją systemów rurowych z tworzyw sztucznych. Obecnie jest jedną z trzech największych europejskich producentów w swojej branży.

Przewiń do profilu firmy