Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Product Manager

PRO VITA Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Junior Product Manager.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesów zarządzania produktem/grupą produktów i koordynację procesów związanych z jego/ich obsługą, serwisem, marketingiem oraz sprzedażą. Pomoc zespołowi we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań medycznych, pozycjonowanie produktów, współpraca z wiodącymi ośrodkami medycznymi na terenie całego kraju, współpraca z partnerami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub pracy w oryginalnej firmie farmaceutycznej

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętność dokonywania trafnych analiz

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Posługiwanie się biegle językiem angielskim

To oferujemy

  • Możliwość poznania specyfiki pracy Product Managera w branży sprzętu medycznego oraz zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalające na samodzielne zarządzanie produktem w przyszłości

  • Możliwość nauki i rozwoju w dynamicznym środowisku zawodowym

  • Wdrożenie do wysokospecjalistycznej aparatury medycznej

  • Bardzo interesująca i pełna wyzwań praca z najnowszymi rozwiązaniami technologii medycznej

  • Nowoczesny sposób i narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Chciałbyś realizować się w jednej z najszybciej rozwijających się i odpowiedzialnych branży z zakresu nowoczesnych technologii?

Chciałbyś poznać specyfikę pracy Product Managera oraz zdobyć wiedzę i doświadczenie umożliwiające pracę w przyszłości na tym stanowisku?

- Pasjonujesz się nauką i nowoczesną techniką?

- Jesteś w stanie bez reszty zaangażować się w interesujący projekt?

- Szybko się uczysz i wdrażasz się w nowe zagadnienia?

- Jesteś samodzielny, potrafisz wyznaczać priorytety i organizować swój czas?

- Jesteś wytrwały i konsekwentny w działaniu?

- Jesteś otwarty, lubisz dzielić się wiedzą i przyjemność sprawia Ci kontakt z ludźmi?

- Lubisz podróżować i poznawać nowe miejsca i ludzi?

Dołącz do nas!

PRO VITA od kilkunastu lat jest liderem w zakresie innowacyjnych technologii dla medycyny. Tworzymy, rozwijamy i dostarczamy wyselekcjonowane systemy na potrzeby badań klinicznych i naukowych, technologie do zaawansowanej diagnostyki i terapii oraz systemy śródoperacyjne w zakresie obrazowania i technik zabiegowych.

Przewiń do profilu firmy