Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Product Manager (M/f)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 31.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Junior Product Manager (m/f)
    Kraków 30217/001

    Osoba na tym stanowisku będzie współpracować w dziale marketingu bezpośrednio z Brand Managerem odpowiedzialnym za grupę produktów w firmie. Uczestnictwo w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej na rynek polski oraz na rynki zagraniczne. Realna możliwość rozwoju w strukturach marketingowych renomowanej organizacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, lider w swojej kategorii, posiadająca w swoim portfolio produktowym najbardziej rozpoznawalne marki o zasięgu globalnym. W związku z dynamicznym rozwojem struktur marketingowych, poszukujemy kandydata/ki, który dzięki swojej kreatywności, pasji zamiłowaniem do marketingu produktowego, będzie mógł zająć stanowisko Product Managera w branży FMCG.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie budżetem kategorii produktowej
    • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz produktów
    • Współtworzenie kampanii marketingowej PL/Export
    • Realizacja oraz wdrażanie założeń działu marketingowego
    • Współtworzenie rocznego planu oraz budżetu marketingowego
    • Odpowiedzialność za wdrażanie planu marketingowego
    • Planowanie działań wspierających rozwój produktu
    • Śledzenie trendów rynkowych w zakresie produktów, analiza konkurencji i ich produktów na rynku

    Profil kandydata

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Marketing, Biznes, Ekonomia, ASP), będzie dodatkowym atutem
    • Świadomość biznesowa, doświadczenie w Start-Upach będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w marketingu, trade marketingu, digital-marketingu, social mediach będzie dodatkowym atutem
    • Roczne doświadczenie związane z marketingiem produktowym będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy

    • Praca w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Unikalne doświadczenie tworzenia oraz realizacji strategii marketingowej dla rynku PL/Export
    • Realna możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
    • Swobodny nieformalny dresscode

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców