Junior Product Manager/Managerka

EcoWipes

  • Okunin 134, Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych nowych produktów w ramach marek własnych klientów; koordynacja działań, przestrzeganie założonych terminów przy realizacji projektów

  • Dbanie o relacje z klientami, utrzymywanie stałego, wielopoziomowego kontaktu

  • Współtworzenie koncepcji nowych produktów, generowanie pomysłów i kreatywnych rozwiązań

  • Opracowywanie profesjonalnych prezentacji produktowych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrożenia nowych wyrobów do produkcji

  • Współpraca z agencjami graficznymi klienta oraz drukarniami w zakresie przygotowania graficznego opakowań i wdrożenia ich do produkcji

  • Stałe monitorowanie rynku: produktów i dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z marketingiem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, atutem będzie doświadczenie i znajomość branży kosmetyczno-higienicznej

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – korzystamy z niego w codziennej pracy

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, ze szczególnym uwzględnieniem Power Point

  • Pasja do zagadnień środowiskowych i działań proekologicznych

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z danymi

  • Komunikatywność, otwartość na nowe kontakty, umiejętność budowania profesjonalnych, pozytywnych relacji

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i koordynacji działań innych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty

  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur

  • Współpracę z kluczowymi klientami firmy (sieci handlowe)

  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Szukamy kolejnej osoby do zespołu

Nasza firma intensywnie się rozwija i w związku z tym – ponownie powiększamy nasz zespół marketingu!

Na tym stanowisku będziesz uczestniczył w procesach tworzenia i wprowadzania do sprzedaży nowych produktów, we współpracy z działem Handlowym i R&D.

Najważniejsze dla nas są innowacyjność, kreatywność i dobra organizacja.

Dołącz do nas, a nie zabraknie Ci wyzwań zawodowych, wielopoziomowej współpracy z międzynarodowymi klientami i ciekawych zadań.

Zagwarantujemy Ci otwarte drzwi do dalszego rozwoju, do poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań i Twoich pomysłów.

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety.

Przewiń do profilu firmy