Logo Pracuj.pl

Junior Product Manager / Młodszy Specjalista ds. Marketingu

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • szeroko pojęty marketing produktowy
  • analiza sytuacji rynkowej i trendów na rynku
  • monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym
  • stała współpraca z działem R&D
  • inicjowanie i wdrażanie nowych produktów
  • szeroko pojęta promocja zarządzanych brandów
  • tworzenie scenariuszy reklam telewizyjnych i radiowych
  • kreacja reklam prasowych i internetowych
  • kreacja materiałów drukowanych, współpraca z drukarniami
  • budowanie pozytywnego wizerunku zarządzanych brandów
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych
  • kontrola budżetu marketingowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w marketingu- warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie)
  • sprawne posługiwanie się pakietem Office (Word, Excel, Power Point)
  • znajomość zagadnień związanych z drukiem, marketingiem produktowym czy reklamą – dodatkowy atut
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • kreatywność
  • wielozadaniowość
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie
  • posiadanie zdolności analitycznych

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta Pabianic
  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma nauki języka angielskiego

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

PO STRONIE ZDROWIA hasło to jest naszym znakiem rozpoznawczym – sygnałem, że w Aflofarmie dokładamy wszelkich starań,

aby nasza działalność sprzyjała zdrowiu pacjentów. Wspieramy zdrowie nie tylko poprzez produkcję leków, ale także m.in. poprzez realizację projektów badawczo-rozwojowych w obszarze farmacji i medycyny, współpracę ze środowiskiem naukowym czy naszą Fundację Aflofarm, której głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia i szeroko pojętej profilaktyki. Zdrowie pacjentów jest osią wszystkich naszych działań

i jednocześnie naszym najważniejszym celem. Jesteśmy „Po Stronie Zdrowia”.

Junior Product Manager / Młodszy Specjalista ds. Marketingu, Pabianice