Oferta pracy

Junior/ Product Manager OTC

HRK S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio produktowym leków OTC

  • Tworzenie komunikacji konsumenckiej (digital, ATL, BTL, social media)

  • Kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla powierzonych produktów

  • Planowanie i realizacja budżetów promocyjnych poszczególnych produktów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Key Opinion Leaderami

  • Monitorowanie trendów rynkowych

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i działem R&D

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii digitalowych

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane:, farmacja, medycyna, weterynaria, nauki ścisłe)

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność zarządzania projektami, zdolności organizacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • dużą samodzielność

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów pozapłacowych

HRK S.A.

Zespół HRK Pharma specializuje się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego oraz wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Realizujemy procesy rekrutacyjne specjalistów zarówno na potrzeby firm innowacyjnych, jak i generycznych, dla lecznictwa zamkniętego i otwartego.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy