Oferta pracy

Junior Product Manager

Grupa Amica

  • Bułgarska 17, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grupa Amica

Bułgarska 17

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Managera Produktu w opracowywaniu oraz wdrażaniu strategii produktowej dla wybranej kategorii produktowej.

  • Monitorowanie trendów rynkowych.

  • Optymalizacja portfolio produktowego dla wybranej kategorii produktowej, współpraca z rynkami z grupy Amica.

  • Kierowanie projektami wdrożeniowymi w wybranej kategorii produktowej.

  • Współpraca m.in. z działem marketingu, sprzedaży, R&D i dostawcami zagranicznymi.

  • Zarządzanie cyklem życia produktu w wybranej kategorii, przy użyciu systemu Windchill PLM.

  • Dostarczanie informacji produktowych do rynków Amica oraz wsadu do komunikacji produktowej.

  • Administracja oraz nadzór nad procesem zakładania i wycofywania indeksów w Windchill PLM oraz SAP ERP; bieżący kontakt z uczestnikami procesu.

  • Analiza sytuacji rynkowej dla wybranej kategorii towarowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania produktem.

  • Umiejętności analityczne.

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność praktycznego stosowania narzędzi marketingowych (metody analizy danych/badania rynkowe/metody prezentacji wyników).

  • Umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office w stopniu umożliwiającym prowadzenie analiz oraz przygotowywanie prezentacji.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży AGD i rynku produktów konsumenckich trwałego użytku

  • Znajomość programu SAP ERP R3 moduł MM oraz Windchill PLM

  • Znajomość narzędzi analitycznych (GFK)

To oferujemy

  • Kontrakt czasowy

  • Praca hybrydowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Ośrodek wypoczynkowy

Grupa Amica

Obecnie do Działu Zarządzania Towarami poszukujemy osoby na stanowisko Junior Product Manager.

Przewiń do profilu firmy