Oferta pracy

Junior Product Manager

Herbapol Lublin S.A.O firmie

Herbapol Lublin S.A.

Bobrowiecka 6

Warszawa

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości. Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych, funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio, zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Bobrowiecka 6

Opis stanowiska:

  • całościowe zarządzanie marką (we współpracy z Brand Managerem)
  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • planowanie i koordynowanie aktywności na marce we współpracy z innymi działami (m.in. Zakupy, Finanse, Trade, Sprzedaż)
  • współpraca z agencjami reklamowymi
  • praca z bazami danych AC Nielsen, pomoc przy wykonywaniu i analizowaniu raportów
  • udział w opracowywaniu analiz trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb
    i preferencji konsumentów
  • współtworzenie długoterminowych strategii marki oraz rocznych planów marketingowych i sprzedaży
  • monitorowanie i raportowanie rezultatów działań marketingowych i sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu w branży spożywczej
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • umiejętności tworzenia raportów i analiz (znajomość AC Nielsen)
  • kreatywności i twórczego myślenia
  • umiejętności pracy w grupie
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy
  • wpływ na komunikację marketingową lidera wielu kategorii produktów spożywczych z konsumentami
  • współpracę w zgranym i pomysłowym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię do wynagrodzenia
  • pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, karta Multisport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne