Logo Pracuj.pl

Junior Product Manager

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie rozwijania oferty produktowej eService w zakresie płatności elektronicznych (eCommerce i/lub terminale POS),
  • przygotowywanie analiz rynku oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań,
  • wsparcie optymalizacji procesów biznesowych i operacyjnych związanych z ich funkcjonowaniem,
  • realizacja wybranych czynności operacyjnych związanych z funkcjonowaniem produktu,
  • analiza potrzeb Klientów i Spółki pod kątem planowania, budowy nowych produktów i usług.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem kierunków: ekonomia, finanse lub marketing,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin,
  • lubisz pracować w zespole, szybko się uczysz i jesteś proaktywny
  • posiadasz zmysł analityczny, umiejętności analizowania faktów i wyciągania wniosków
  • bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim (min. B2),
  • jesteś otwarty/otwarta na pracę na styku biznesu i IT, w środowisku wymagającym od Ciebie rozwoju zawodowego w obszarze technologii,
  • potrafisz koordynować projekty, w które zaangażowane są osoby z różnych obszarów biznesowych,
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku/udział w projektach na rynku B2B w sektorze finansowym, branży płatniczej lub eCommerce.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,
  • karta Multisport w atrakcyjnej cenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin

Junior Product Manager, Jana Olbrachta 94, Warszawa