Oferta pracy

Junior Product Manager

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej w ramach powierzonych produktów

  • Optymalne dobieranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych dla poszczególnych produktów

  • Udział w konferencjach naukowych oraz projektach mających na celu utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • Aktywna współpraca ze środowiskiem opiniotwórczym w celu rozwijania portfolio badań z powierzonego zakresu

  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)

  • Prowadzenie prezentacji na oddziałach szpitalnych

  • Analiza rynku pod kątem doboru szpitali, strategii oraz kanałów sprzedaży oraz monitorowanie skuteczności podjętych działań

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

  • Realizowanie celów sprzedażowych w oparciu o efektywne zarządzanie powierzonym budżetem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne (analityka medyczna, biotechnologia, biologia, farmacja i pokrewne)

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w dziale marketingu

  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych,

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu podstawowych analiz oraz badań rynkowych

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy projektowej, pod presją czasu

  • Inicjatywa, energia w działaniu, zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki rynku medycznego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo na okres około jednego roku z możliwością dalszej współpracy;

  • Ciekawą pracę, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności

  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji

  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Super Zespół :)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy